Magic!And the Boys Who Love Me

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Magic!And the Boys Who Love Me indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Macera oyunları kategorisinde yer alan ve oyuncuların beğenisini kazanan Magic!And the Boys Who Love Me ile akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Magic!And the Boys Who Love Me ile büyülü bir dünyada yer almaya hazır olun. Oyunda zaman geçirmek için tek yapmanız gereken Android cihazınıza indirmek olacak. Her an her yerde oynayacağınız bu heyecan verici macera oyununun kazananı olmaya hazır olun.

Gizemli bir kabul mektubu size büyülü bir dünyanın kapılarını aralayacak. Sihir Araştırmaları Koleji'ndeki sihirle ilgisi olmayan tek birinci sınıf öğrencisi olarak, dört evden birine ait görünmüyorsunuz. Tehlike gölgelerde pusuda; büyülü dünyanın sırları gün ışığına çıktıkça gücünüz yavaş yavaş artacaktır. Büyüleyici beş adam, bir büyücü, bir vampir, bir kurt adam, bir doktor ve bir peri ile romantik ve büyülü bir CMS yolculuğunda size eşlik ediyor. Gücünüzün kaynağı büyü ve aşktır. Bu sihir ve aşk temalı bir kart oyunu, zengin olay örgüsü ve harika kartlar keşfetmenizi bekliyor. Bize katılın ve romantizminizi seçin. Büyülü dünyada maceranıza başlayın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Magic!And the Boys Who Love Me indir